Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
piątek, 25 kwietnia 2025 16:55
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Bowlingowe zmagania gimnazjalistów

W turnieju bowlingowym dla gimnazjalistów najlepsi okazali się reprezentanci czwórki. Zawody o puchar burmistrza Janusza Romaniuka rozgrywane były w kręgielni Kukubara.
Podziel się
Oceń

W turnieju bowlingowym dla gimnazjalistów najlepsi okazali się reprezentanci czwórki. Zawody o puchar burmistrza Janusza Romaniuka rozgrywane były w kręgielni Kukubara.

 

W czwartek 17 czerwca w kręgielni Kukubara od rana rozgrywany był I Powiatowy Turniej Bowlingowy o Puchar Burmistrza miasta Myszków - Janusza Romaniuka.

 

- Pomysł rozegrania zawodów narodził się automatycznie po udanych zmaganiach bowlingowych reprezentantów szkół podstawowych, które zostały rozegrane w marcu. Tym razem do udziału zaproszeni zostali gimnazjaliści z powiatu myszkowskiego. W rywalizacji wystartowało 7 szkół – poinformował menadżer Kukubary Kuba Synoradzki.

 

W zawodach zmagały się ekipy z:

Gimnazjum nr 1 w Koziegłowach

Gimnazjum nr 5 w Myszkowie

Gimnazjum nr 4 w Myszkowie

Gimnazjum nr 3 w Myszkowie

Gimnazjum w Pińczycach

Gimnazjum nr 2 w Myszkowie

Gimnazjum w Lgocie Górnej.

 

Rywalizacja była zacięta, a najlepiej wypadli gimnazjaliści z czwórki, którzy w finałowej rozgrywce zdobyli 544 punkty. Triumfatorzy wywalczyli sobie prawo gry w wojewódzkim turnieju bowlingowym. Chłopcy będą reprezentować w nich barwy kręgielni Kukubara. Zawody zostaną rozegrane jesienią, jest więc jeszcze czas by dobrze się do nich przygotować.

 

Gimnazjum nr 4 wystartowało w następującym składzie:

Karol Rakowiecki, Bartłomiej Marszałek, Przemysław Wilski, Dawid Marcoń, Mateusz Ćwik

Drugie miejsce przypadło drużynie z Gimnazjum nr 1 z Koziegłów, a trzecie dla Gimnazjum nr 2 z Myszkowa. Najlepszym zawodnikiem turnieju został Adrian Biały z Gimnazjum nr 2.

(RUC)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZenekTreść komentarza: Panie Wojciechu współczuję. I Trzymam Kciuki !!!Data dodania komentarza: 24.04.2025, 13:37Źródło komentarza: ZARZUTY KORUPCYJNE DLA BYŁEGO STAROSTY. KAUCJA 200.000 ZŁ I WYSZEDŁAutor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak zwykły obywatel to ma przechlapane. Jak adwokatka Monika M. miała trzykrotny zakaz prowadzenia pojazdów i wpadła po raz kolejny to dostała 7500 zł grzywny. W Myszkowie sąd jest litościwy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:51Źródło komentarza: MYSZKÓW. BYŁ TAK PIJANY, ŻE WJECHAŁ NA SKUTERZE W PŁOT
ReklamaAdvertisement
Reklama
Reklama