Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
poniedziałek, 21 kwietnia 2025 09:53
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

COVIDOWY AWANTURNIK STANIE PRZED SĄDEM

(Myszków) Policja wraz z pracownikami sanepidu cały czas prowadzi kontrole w miejscach objętych obostrzeniami sanitarnymi. Budynki użyteczności publicznej, sklepy, autobusy – to niektóre z miejsc, w których można spotkać mundurowych. Sprawdzają oni, czy mieszkańcy stosują się do zakazów i nakazów – na przykład czy klienci robiący zakupy noszą maseczki ochronne. Zatrzymaniem i doprowadzeniem do myszkowskiej komendy agresywnego mężczyzny zakończyła się niedawno „covidowa” interwencja w jednym ze sklepów.
Podziel się
Oceń

Dzielnicowy z KPP w Myszkowie wraz z pracownicą Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Myszkowie prowadzili kontrolę w galerii kupieckiej „Oczko”. Sprawdzali, czy klienci sklepów stosują się do nakazu zakrywania ust i nosa. Spotkali mężczyznę, który nie miał maseczki, więc policjant podjął interwencję. Jak relacjonuje KPP w Myszkowie, 41-letni klient zaczął zachowywać się agresywnie i był pobudzony. Nie słuchał poleceń policjanta i znieważył funkcjonariusza.

- Na pomoc mundurowemu ruszył emerytowany funkcjonariusz Policji i wspólnie zatrzymali agresora. Rozjuszony 41-latek na początku nie chciał nawet podać swoich danych personalnych. Sprawca został doprowadzony do komendy – informuje myszkowska Policja.

Za znieważenie umundurowanego policjanta grozi nawet rok pozbawienia wolności. Prócz tego, 41-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej za wykroczenia, które popełnił został ukarany mandatami – w sumie 500 złotych. O tym, jaka kara zostanie wymierzona agresywnemu 41-latkowi zdecyduje sąd. (es)


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak zwykły obywatel to ma przechlapane. Jak adwokatka Monika M. miała trzykrotny zakaz prowadzenia pojazdów i wpadła po raz kolejny to dostała 7500 zł grzywny. W Myszkowie sąd jest litościwy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:51Źródło komentarza: MYSZKÓW. BYŁ TAK PIJANY, ŻE WJECHAŁ NA SKUTERZE W PŁOTAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Jakie poglądy Trzaskowski wylosował na dziś? Zwykły tchórz bo unika debat w telewizjiData dodania komentarza: 16.04.2025, 02:46Źródło komentarza: Rafał Trzaskowski popierany przez coraz więcej samorządowców
Reklama
Reklama
Reklama