Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 22 września 2024 11:29
Przeczytaj!

PIERWSZE STRACONE PUNKTY ZIELONYCH W SEZONIE

KS Skra II Częstochowa S.A. - LKS Zieloni Żarki 5:2 (3:2) (Żarki) W sobotę 26 sierpnia w meczu czwartej kolejki LKS Zieloni Żarki rozegrali wyjazdowy mecz z rezerwami Skry Częstochowa. Spotkanie zakończyło się przegraną Zielonych 5:2.

Podziel się
Oceń

W sobotę 26 sierpnia w meczu czwartej kolejki LKS Zieloni Żarki rozegrali wyjazdowy mecz z rezerwami Skry Częstochowa. Spotkanie zakończyło się przegraną Zielonych 5:2. Już w 2 minucie bramkę dla Zielonych zdobył Maciej Obodecki. Jednak w 7 minucie do wyrównania doprowadził Mateusz Malec. W 16 i 24 minucie bramki dla gospodarzy zdobył Fabian Grzelka. A w 44 minucie częściowo straty odrobił Maciej Obodecki strzelając drugiego gola w meczu. W drugiej połowie bramki strzelali już tylko gospodarze. W 48 trafił do siatki Żarek Jakub Niedzielski, a w 6 minucie wynik ustalił Paweł Kołodziejczyk.

W pierwszą niedzielę września piłkarze Zielonych Żarki podejmą na własnym boisku drużynę LKS-u Lotnika Kościelec. Początek spotkania zaplanowany jest na godzinę 11:00.

***

KS Skra II Częstochowa S.A. - LKS Zieloni Żarki 5:2 (3:2)

Bramki: Mateusz Malec (7'), Fabian Grzelka (16', 24'), Jakub Niedzielski (48'), Paweł Kołodziejczyk (76') - Maciej Obodecki (2', 44').

Żółte kartki: Jakub Despet, Adrian Cheliński - Mateusz Niedbała

Czerwona kartka: Mateusz Niedbała.

Składy:

KS Skra II Częstochowa S.A.: Leon Rosiak - Iwo Serwaciński, Adam Matyja (60' Kacper Garczarek), Jakub Niedbała (70' Konrad Wachowicz), Jakub Niedzielski, Adrian Cheliński (66' Bartłomiej Antczak), Jakub Despet, Fabian Grzelka (45' Konrad Waluda), Ernest Kielan (65' Kacper Kożuch), Paweł Kołodziejczyk, Mateusz Malec.

LKS Zieloni Żarki: Bartosz Szczepanek - Jarogniew Tabaka, Dawid Olczyk, Dominik Badora (60' Bartłomiej Mazanek), Damian Garcarz, Norbert Gradzik, Mateusz Kopecki, Mateusz Kot (82' Łukasz Gawron), Kamil Kurpios, Mateusz Niedbała, Maciej Obodecki (87' Miłosz Socha). Trener: Mateusz Gawroński.

Wyniki par czwartej kolejki częstochowskiej ligi okręgowej Częstochowa-Lubliniec Grupa 2:

MGLKS Liswarta Krzepice - LKS Amator Golce 2:2

MLKS Sparta Szczekociny - GLKS Lot Konopiska 1:5

KS Skra II Częstochowa S.A. - LKS Zieloni Żarki 5:2

LKS Lotnik Kościelec - LKS Jedność Boronów 2:3

KS Stradom Częstochowa - MLKS Woźniki 0:2

LKS Liswarta Popów - KS Orzeł Kiedrzyn 0:3

LKS Warta Kamieńskie Młyny - LKS Mechanik Kochcice 7:1

KS Panki - KS Unia Kalety 1:0

Aktualna tabela częstochowskiej ligi okręgowej "ZINA Częstochowa-Lubliniec" Grupa 2: