Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
niedziela, 20 kwietnia 2025 10:25
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Autobus przewożący dzieci stanął w płomieniach

(Zawiercie) W wyniku poważnego wypadku drogowego 2 osoby zmarły, a kilkanaście zostało rannych. Autobus, którym podróżowały dzieci, stanął w płomieniach. To na szczęście tylko scenariusz ćwiczeń służb ratowniczych, które przeprowadzono w Zawierciu.
Podziel się
Oceń

Ćwiczenia przeprowadzono w sobotę, 10 września. Ich scenariusz zakładał, że w Zawierciu doszło do wypadku drogowego w rejonie skrzyżowania ulic Inwestycyjnej i Technologicznej. Przy złych warunkach drogowych i ograniczonej widoczności, autobus przewożący kilkunastu uczniów zderzył się z dwoma samochodami osobowymi. Po zderzeniu autobus stanął w płomieniach.
-W wyniku doznanych obrażeń 2 osoby zmarły, a kilkanaście innych przetransportowano do szpitala. Policjanci wraz ze współpracującymi służbami odnaleźli także dwie poszkodowane osoby, które oddaliły się z miejsca zdarzenia...- przybliża scenariusz ćwiczeń zawierciańska Policja.
Akcja miała służyć doskonaleniu współpracy służb ratowniczych. Zadaniem uczestników ćwiczeń było zabezpieczenie miejsca zdarzenia, udzielenie poszkodowanym pomocy, poszukiwanie zaginionych, jak również wykonywanie czynności procesowych na miejscu zdarzenia. (red) Zdj.: Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak zwykły obywatel to ma przechlapane. Jak adwokatka Monika M. miała trzykrotny zakaz prowadzenia pojazdów i wpadła po raz kolejny to dostała 7500 zł grzywny. W Myszkowie sąd jest litościwy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:51Źródło komentarza: MYSZKÓW. BYŁ TAK PIJANY, ŻE WJECHAŁ NA SKUTERZE W PŁOTAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Jakie poglądy Trzaskowski wylosował na dziś? Zwykły tchórz bo unika debat w telewizjiData dodania komentarza: 16.04.2025, 02:46Źródło komentarza: Rafał Trzaskowski popierany przez coraz więcej samorządowców
Reklama
Reklama
Reklama