Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
sobota, 19 kwietnia 2025 20:47
Przeczytaj!
Reklama dotacje unijne dla firm
Reklama

ŚWIĘTA WIELKANOCNE W KRYNICY ZDRÓJ

Złoty Wiek z Poraja - pierwsza firma w Polsce świadcząca usługi turystyczne i specjalistyczną opiekę medyczną wyłącznie dla osób po 50 roku życia zaprasza na Święta Wielkanocne w Krynicy Zdrój.
Podziel się
Oceń

Złoty Wiek z Poraja - pierwsza firma w Polsce świadcząca usługi turystyczne i specjalistyczną opiekę medyczną wyłącznie dla osób po 50 roku życia zaprasza na Święta Wielkanocne w Krynicy Zdrój.

 

W programie:

- wyśmienita kuchnia i wypieki świąteczne (3 posiłki dziennie),

- tradycyjne Śniadanie Wielkanocne,

- ognisko z kapelą regionalną w górach,

- wjazd kolejką gondolową na Jaworzynę - urokliwe i malownicze widoki na Beskidy,

- spacer z przewodnikiem po kurorcie

- degustacja świąteczna miodów pitnych

- zakwaterowanie w hotelu*** w centrum Krynicy

 

Oferta tylko dla osób po 50 roku życia.

Termin: 2-7.04.2010r. (6 dni).

Wszystko w cenie: 650zł/osoba (Łącznie z transportem z Myszkowa i Częstochowy!).

Kontakt: 034 – 314 44 44 w godz. 10-16.00 od poniedziałku do piątku.


Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KarolinaTreść komentarza: 😍Data dodania komentarza: 19.04.2025, 16:19Źródło komentarza: Vespa na JurzeAutor komentarza: TomaszTreść komentarza: To jest chyba jednak standard. Dzisiaj (17/04/2025) identyczne obrazki były w Koziegłowach na ul. Żareckiej obok domu burmistrza Koziegłów. Zamiatanie ulicy przebiegało tak że trzeba było uciekać na drugą stronę ulicy żeby jako tako przejść. Tumany kurzu ciągnęły się na odległość 100 m za zamiatarką. Oczywiście wszystkie prace na sucho przy słonecznej pogodzie i 25 stopniach ciepła.Data dodania komentarza: 17.04.2025, 12:56Źródło komentarza: ZAMIATARKA CZY KURZARKA?Autor komentarza: WojtekTreść komentarza: Takiemu to nic nie zrobią bo ma kolegę sędziego,Data dodania komentarza: 16.04.2025, 14:09Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Przecież to "elyta" polityczna to co mu zrobią? Jak skażą to się odwoła że sadzili ni ci sędziowie co trzeba.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:59Źródło komentarza: BYŁY STAROSTA MYSZKOWSKI ZATRZYMANY. ZARZUTY KORUPCYJNEAutor komentarza: GrzegorzTreść komentarza: Jak zwykły obywatel to ma przechlapane. Jak adwokatka Monika M. miała trzykrotny zakaz prowadzenia pojazdów i wpadła po raz kolejny to dostała 7500 zł grzywny. W Myszkowie sąd jest litościwy.Data dodania komentarza: 16.04.2025, 02:51Źródło komentarza: MYSZKÓW. BYŁ TAK PIJANY, ŻE WJECHAŁ NA SKUTERZE W PŁOTAutor komentarza: MarianTreść komentarza: Jakie poglądy Trzaskowski wylosował na dziś? Zwykły tchórz bo unika debat w telewizjiData dodania komentarza: 16.04.2025, 02:46Źródło komentarza: Rafał Trzaskowski popierany przez coraz więcej samorządowców
Reklama
Reklama
Reklama