Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 września 2024 11:37
Przeczytaj!

GKS KOZIEGŁOWY OGRAŁY LIDERA

W miniony weekend drużyny z częstochowskiej B-klasy rozegrały spotkania siedemnastej kolejki. W sobotę 11 maja MKS II Tauron Myszków pokonał na wyjeździe KS Start Soborzyce 4:3, a MLKS Sparta II Szczekociny u siebie przegrała z KS-em Kotowice 1:3. A w niedzielę 12 maja GKS Koziegłowy u siebie wygrał z liderem częstochowskiej B-klasy LKS-em Lelovią 3:2.
Podziel się
Oceń

W miniony weekend drużyny z częstochowskiej B-klasy rozegrały spotkania siedemnastej kolejki. W sobotę 11 maja MKS II Tauron Myszków pokonał na wyjeździe KS Start Soborzyce 4:3. Dwie bramki dla rezerw MKS-u zdobył Marcel Katolik strzelając w 13 i 87 minucie, a po jednej Przemysław Malczewski w 72 minucie oraz Szymon Zieliński w doliczonym czasie gry. A dla gospodarzy bramki zdobyli Przemysław Maciąg w 67 i 71 minucie oraz Sebastian Łopuszyński w 90 minucie. W innym meczy tej kolejki MLKS Sparta II Szczekociny u siebie przegrała z KS-em Kotowice 1:3. Wszystkie gole padły w drugiej połowie spotkania. W 53 minucie wynik dla Kotowic otworzył Mateusz Wydrych. W 72 minucie do wyrównania doprowadził Łukasz Rolek. W 82 minucie ponownie na prowadzenie wyszli zawodnicy Kotowic po golu Karola Mielcarza. A w 88 minucie wynik ustalił Mateusz Fiuto.

A w niedzielę 12 maja GKS Koziegłowy u siebie wygrał z liderem częstochowskiej B-klasy LKS-em Lelovią 3:2. Dwie bramki dla GKS-u zdobył w tym meczu Mourad Lemrani strzelając w 70 i 83 minucie, a jednego gola dołożył w 78 minucie Damian Kupicha. A dla przyjezdnym bramki zdobyli Szymon Dylewski w 65 minucie i Mateusz Kapral w 89 minucie.

W kolejny weekend drużyny z częstochowskiej B klasy rozegrają mecze osiemnastej kolejki. W sobotę 18 maja o godzinie 17:00 MLKS Sparta II Szczekociny zagra na wyjeździe z GKS-em Gromem Poczesna. Natomiast w niedzielę 19 maja o godzinie 17:00 MKS II Tauron Myszków u siebie podejmie KS Dąbrowianka, a KS Kotowice również na własnym boisku zagra z KS-em Złotym Potokiem.

***

KS Start Soborzyce - MKS II Tauron Myszków 3:4 (0:1)

Bramki: Przemysław Maciąg (67', 71'), Sebastian Łopuszyński (90') - Marcel Katolik (13', 87'), Przemysław Malczewski (72'), Szymon Zieliński (90'+1).

Żółte kartki: Bartłomiej Duda, Przemysław Malczewski (obaj z MKS-u II Myszków).

Składy:

KS Start Soborzyce: Sebastian Sobański - Mateusz Trybek, Kacper Górecki, Michał Grabowski, Aleksander Janiak (76' Patryk Białek), Mateusz Nowak, Daniel Płatek (60' Błażej Kosiń), Konrad Balsam, Fabian Czechowski (74' Krzysztof Pakuła), Sebastian Łopuszyński, Przemysław Maciąg. Trener: Artur Siemiński.

MKS II Tauron Myszków: Bartosz Nowak - Jakub Świeboda, Szymon Zieliński, Michał Żurek, Bartłomiej Duda, Przemysław Frączek (62' Mateusz Rusek), Jakub Jawura (70' Damian Wojtasik), Dawid Kierzkowski, Przemysław Malczewski (84' Dawid Dworak), Kacper Niedzielski, Marcel Katolik. Trener: Tomasz Zdanowski.

***

GKS Koziegłowy - LKS Lelovia 3:2 (0:0)

Bramki: Mourad Lemrani (70', 83'), Damian Kupicha (78') - Szymon Dylewski (65'), Mateusz Kapral (89').

Żółte kartki: Dominik Matyja - Jakub Adamczyk.

Składy:

GKS Koziegłowy: Dawid Pietrusiński - Dominik Matyja, Mikołaj Morawski, Nazarii Hrymaliuk, Damian Kupicha (88' Mariusz Churas), Mourad Lemrani, Marcin Dubiak, Dominik Flacha, Kamil Sławuta (55' Vitalii Savchuk), Dawid Szatan, Tomasz Wacowski. Trener: Marek Piętak.

LKS Lelovia: Łukasz Niepsuj - Tomasz Sikora, Wiktor Sygiet, Grzegorz Walasek, Dawid Frajer, Grzegorz Jędruszek (86' Michał Sikora), Jakub Łapaj, Piotr Mróz, Jakub Adamczyk (76' Mateusz Kapral), Daniel Dylewski, Szymon Dylewski. Trener: Marcin Dziura.

***

MLKS Sparta II Szczekociny - KS Kotowice 1:3 (0:0)

Bramki: Łukasz Rolek (72') - Mateusz Wydrych (53'), Karol Mielcarz (82'), Mateusz Fiuto (88').

Żółta kartka: Mateusz Wydrych (z KS-u Kotowice).

Składy:

MLKS Sparta II Szczekociny: Mariusz Matyszczyk - Artur Pawelec (46' Jakub Bała), Miłosz Huszno, Jakub Matyja, Łukasz Rolek, Bartosz Słowikowski (46' Aleksander Cichoń), Antoni Stańczyk, Tomasz Wikliński, Łukasz Ciągadlak, Adam Gawroński (46' Piotr Caban), Damian Golik. Trener: Piotr Gała.

KS Kotowice: Sebastian Bacior - Tomasz Domagała, Karol Mielcarz, Michał Panter, Dawid Siwek, Mateusz Fiuto, Robert Frączyk, Patryk Ginter, Piotr Kwiatkowski, Konrad Madej, Mateusz Wydrych. Trener: Józef Gromada.