Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

ZNASZ TĘ KOBIETĘ? MOŻE BYĆ WSPÓLNICZKĄ OSZUSTA

Tomek | 2017-07-28 12:20

(Zawiercie) Zawierciańscy policjanci ponownie proszą o pomoc w ustaleniu sprawcy przestępstwa. Kobieta ze zdjęcia jest prawdopodobnie wspólniczką naciągacza. Zdaniem policji to właśnie ona wyjęła z kosza na śmieci 49 tys. złotych wrzucone tam przez oszukaną seniorkę. Każdy kto rozpozna tę kobietę, proszony jest o pilny kontakt z policją.

 

7 lipca nieustalony mężczyzna podający się za funkcjonariusza CBŚ wyłudził od 65-letniej zawiercianki 49 tys. złotych. Oszukana seniorka wrzuciła wszystkie swoje oszczędności do kosza na śmieci. Policjanci z wydziału kryminalnego zabezpieczyli nagranie z kamery, która zarejestrowała kobietę prawdopodobnie współpracującą z oszustem. Wspólniczka tuż po wrzuceniu pieniędzy do kosza wyjęła je i odeszła w nieustalonym kierunku.

 

Na stronie KPP w Zawierciu można zobaczyć film z wizerunkiem poszukiwanej kobiety. Wszelkie informacje mogące pomóc w jej identyfikacji należy przekazywać pod nr tel. 32 6738 255 lub za pomocą formularza „Powiadom nas” zamieszczonego na stronie internetowej KPP w Zawierciu. (JB)Galeria zdjęć

Komentarze