Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

ZAPOWIADA SIĘ TRUDNA JESIEŃ DLA KIEROWCÓW

Tomasz | 2019-10-02 08:20

(Zawiercie, Myszków) Od najbliższego poniedziałku zmieni się organizacja ruchu na drodze wojewódzkiej nr 791 (odcinek pomiędzy DK 1 do DK 78). Część wojewódzkiej zostanie zamknięta, a objazdy poprowadzone zostaną przez DK 78 oraz DW 793. Utrudnienia potrwają do 20 grudnia. Z kłopotami powinni się liczyć kierowcy chcący przejechać z Myszkowa do Zawiercia.


 

Od poniedziałku 30 września zamknięty będzie 2,5-kilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 791 (odcinek ul. Zawierckiej w Myszkowie Mrzygłodzie, do ronda przy Villa Verde). Aby dostać się z Zawiercia do Myszkowa z pominięciem remontowanego odcinka, objazd dla kierowców poprowadzony będzie DK 78 w Zawierciu przez Porębę; dalej przez drogę wojewódzką nr 791 oraz 793 (przez Czekankę, Leśniaki, Będusz). Tym objazdem „wyskoczymy” w Myszkowie na ul. Pułaskiego.


 

Warto, aby przez weekend osoby dojeżdżające samochodami z Myszkowa do Zawiercia (lub odwrotnie) sprawdziły sobie objazdy i poszukały możliwie najlepszej i najkrótszej drogi, niż objazd przez centrum Zawiercia i Porębę do Będusza w Myszkowie. Może kierunek Włodowice będzie szybszym rozwiązaniem? (es)Galeria zdjęć

Komentarze