Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

Z MIŁOŚCIĄ PODZIĘKOWALI SWOIM BABCIOM I DZIADKOM

Tomasz Urbański | 2019-02-27 12:20

(Myszków) Przedszkolaki z SP nr 6 w Myszkowie dołożyły wszelkich starań, by pięknie podziękować swoim Babciom i Dziadkom za ich oddanie, opiekę i bezgraniczną miłość, jaką darzą swoje wnuki. Dzień Babci i Dziadka był w „szóstce” obchodzony bardzo uroczyście, co oczywiście jest w pełni zrozumiałe – przecież w sercu każdego dziecka Babcia i Dziadek zajmują wyjątkowe miejsce.


 

Święto najbliższych dziecięcym sercom Babć i Dziadków zorganizowane zostało w czwartek, 31 stycznia. Tego dnia przedszkolaki ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Myszkowie zaprezentowały swoim wyjątkowym gościom bogaty program artystyczny. Obfitował w wiersze, piosenki i tańce.


 

Nikt z oglądających nie miał najmniejszych wątpliwości co do tego, że najmłodsi byli bardzo zaangażowani w swoje występy. Dzieci poważnie potraktowały swoje sceniczne występy, w których nie brakowało ciepłych i czułych słów pod adresem dziadków.


 

Przedszkolaki chciały w ten sposób zapewnić swoje babcie i dziadków o tym, jak bardzo ich kochają i jak są im wdzięczne za wszystko, co dziadkowie dla nich robią. Po części artystycznej dzieci podarowały swoim babciom i dziadkom serduszka z okolicznościowymi życzeniami. Zarówno dla najmłodszych, jak i dla zaproszonych babć i dziadków ten wyjątkowy dzień był pełen radości, wzruszeń i miłości. (es)Galeria zdjęć

Komentarze