Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

WIGILIA U PSZCZÓŁEK Z PRZEDSZKOLA MISIA USZATKA

Tomasz | 2020-01-13 08:20

(Zawiercie) W Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu jak co roku przygotowano Wigilijne Spotkanie Rodziny Przedszkolnej. Dzieci z grupy Pszczółek dołożyły wszelkich starań, by to tradycyjne spotkanie było wyjątkowe. Przedszkolaki przygotowały Jasełka w formie pantomimy. Spotkanie wigilijne było też okazją do rozstrzygnięcia konkursu plastycznego.


 

Uroczystość Wigilijna od wielu lat wpisana jest do kalendarza uroczystości organizowanych w Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka. W tym roku spotkanie przygotowała grupa Pszczółek pod opieką pani Ilony Mach. W piątek, 13 grudnia do przedszkola przyszli rodzice, aby obejrzeć wyjątkowe przedstawienie przygotowane specjalnie na tę okazję.


 

Na początku dyrektor Danuta Cuber wręczyła nagrody za konkurs plastyczny „Drzewo genealogiczne”, po czym złożyła wszystkim świąteczne życzenia.


 

Pszczółki wystawiły Jasełka w formie pantomimy. Przedstawienie pokazywało czasY od Adama i Ewy do czasów narodzin Jezusa Chrystusa. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle bożonarodzeniowej dekoracji. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Dzieci z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzały swoje role, prezentując imponujące umiejętności. Kolejny raz okazało się, że takie wspólne spotkania, emocje i przeżycia zbliżają ludzi, a dzieciom pokazują jak ważna jest tradycja świąt Bożego Narodzenia i jak bardzo rodzinne jest to święto. Nie zabrakło oczywiście prezentów dla Dzieci i Rodziców, które znalazły się pod choinką. (es)Galeria zdjęć

Komentarze