Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

WIELKI, KRÓLEWSKI BAL PRZEDSZKOLAKÓW!

Tomasz Urbański | 2018-01-31 12:20

(Zawiercie) 18 stycznia wszystkie Ekolaczki z Przedszkola nr 15 w Zawierciu bawiły się na wspaniałym balu karnawałowym. Dzieci wspólnie z profesjonalnym wodzirejem odwiedziły liczne krainy. W jednej z nich królowały bańki mydlane, a w innej minionki.

 

Wszyscy świetnie się bawili, a uśmiech nie schodził z roześmianych buź. Z inicjatywą imprezy wyszła Rada Rodziców przedszkola. Trzeba przyznać, że organizatorzy stanęli na wysokości zadania. Bal mógł odbyć się dzięki uprzejmości właścicieli sali Rotunda, którzy udostępnili lokal, w którym przedszkolaki mogły wyszaleć się do woli. Dziewczynki przemieniły się we wróżki, księżniczki, biedronki, pszczółki, piratki. Chłopcy w odważnych rycerzy, policjantów, strażaków, piratów, królów, Supermanów, Batmanów. Nie zabrakło także wielu innych ulubionych bohaterów z bajek i filmów. Wesołą muzykę dało się słyszeć w całym budynku. Dzieci tworzyły barwne korowody i koła tańcząc w rytm muzyki. W przerwach między tańcami brały udział w zabawach i konkursach. Po krótkim odpoczynku przedszkolaki znów ruszyły do tańca. O nudzie nie było mowy!

 

- Jako członkinie Rady Rodziców przedszkola chciałyśmy, by wszystkie grupy przedszkolaków wspólnie, razem się bawiły. Tak narodził się pomysł. W przedszkolu w tym roku jest więcej dzieci, praktycznie o jedną grupę. Nie dysponujemy dużą salą nie można by było zorganizować wspólnego balu dla wszystkich grup (w przedszkolu - przyp. red.). Dzięki uprzejmości właścicieli, którzy zaoferowali salę bawimy się tutaj dzisiaj – przyznały Agnieszka Świerczyna i Magdalena Pietrzyk. (mpp)Galeria zdjęć

Komentarze