Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

Wędkarze PZW Mystal na Dzień Dziecka

Tomasz | 2019-07-12 09:00

REKLAMA

 

W niedzielę 30 czerwca na stawach Jaworznik Gorzkowce odbyły się zawody wędkarskie dla dzieci organizowane co roku z okazji Dnia Dziecka przez Koło PZW Mystal. W imprezie wzięło udział ponad 100 młodych adeptów wędkarstwa, a same zawody zorganizowane były w taki sposób, że wszyscy uczestnicy bez względu na wynik wrócili do domu z cennymi nagrodami.


 

Zależy nam na promowaniu sportu wędkarskiego i zachęcaniu do jego uprawiania jak największej liczby mieszkańców Myszkowa, a szczególnie dzieci i młodzieży – powiedział Mariusz Balwierz, odpowiedzialny za organizację imprezy – organizujemy wędkarski dzień dziecka również po to, aby zachęcać całe rodziny do aktywnego wypoczynku na łonie natury, pokazując jednocześnie, że w okolicach Myszkowa jest wiele urokliwych miejsc, w których można spędzać wolny czas, wyciszyć się i uciec od problemów codziennego dnia.


 

Zarząd Koła PZW Mystal składa serdeczne podziękowania wszystkim osobom i instytucjom, które wsparły organizację imprezy, a w szczególności: prezesowi koła Tomaszowi Pawelskiemu, osobom odpowiedzialnym za przygotowanie i realizację imprezy: Adrianowi Dudzie, Marzenie Dudzie, Rafałowi Dudzie, Zbysławowi Dudzie, Izabeli Dudzie, Małgorzacie Wieloch, Jackowi Zalewskiemu, Sebastianowi Kołodziejczykowi, Piotrowi Skorkowi, Jarosławowi Cebuli, Agnieszce i Andrzejowi Plutowskim. Ponadto dziękujemy osobom i instytucją, które wsparły organizację imprezy, tj. firmom Fish-Expert Mariusz Balwierz, Denar Travel Andrzej Kaźmierczak, NZOZ Światowit Adam Jakubiec, Jurajska Sp. z o.o., PHU Wika Kamil Przybyłek, Fly-Moto Serwis Motocyklowy Kamil Magdziarz, Hurtownia Papiernicza Krokus Magdalena Miśkiewicz, Sklep Spożywczy Światowit Katarzyna i Dariusz Wójcik, Urzędowi Miasta Myszkowa, Radnym Rady Miasta Myszkowa: Magdalenie Balwierz, Tomaszowi Szlenkowi, Zofii Jastrzębskiej, Beacie Jakubiec – Bartnik i Adamowi Zaczkowskiemu, Zarządowi Powiatu Myszkowskiego, Radnym Rady Powiatu Myszkowskiego: Andrzejowi Jastrzębskiemu, Januszowi Romaniukowi i Rafałowi Kępskiemu, a także Dariuszowi Kotowi z Zarządu Sołectwa Jaworznik. Szczególnie gorące podziękowania kierujemy pod adresem prowadzących imprezę: DJ Defner i Wiktoria Męcik. (red)Galeria zdjęć

Komentarze