Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

W KOZIEGŁOWACH ZDERZYŁY SIĘ DWIE CIĘŻARÓWKI

Tomasz Urbański | 2019-05-08 12:20

(Koziegłowy) 23 kwietnia na drodze krajowej nr 1 w Koziegłowach doszło do zderzenia dwóch ciężarówek. Jednego z kierowców przetransportowano śmigłowcem do szpitala. Jak się okazało, 35-letni kierowca renault doznał jedynie ogólnych stłuczeń. Utrudnienia na drodze trwały kilka godzin. Policjanci apelują do wszystkich uczestników ruchu o ostrożną jazdę oraz więcej wyobraźni na drodze.


 

W godzinach popołudniowych (ok. 15:55) na drodze krajowej nr 1 w Koziegłowach doszło do groźnie wyglądającego wypadku.


 

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący pojazdem ciężarowym marki Renault, jadąc w kierunku Katowic, nie zachował bezpiecznej odległości i uderzył w pojazd ciężarowy marki Man. Na miejscu zdarzenia lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego 35-letniego kierowcę renault do szpitala. Jak się okazało, mężczyzna na szczęście doznał jedynie ogólnych stłuczeń, mimo to pozostał w szpitalu na obserwacji. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi – informuje asp. sztab. Barbara Poznańska rzecznik KPP w Myszkowie.


 

Na miejscu wypadku droga w kierunku Katowic została zablokowana, jednak mundurowi wyznaczyli objazd przez jedną z pobliskich stacji paliw. Ponad 3 godziny trwało usuwanie uszkodzonych pojazdów wypełnionych ciężkim ładunkiem. Policjanci apelują o ostrożność i rozważną jazdę. (AB) Foto: KPP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze