Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

URODZINY MISIA USZATKA

Tomasz | 2019-12-09 08:20

(Zawiercie) Pod koniec listopada w Przedszkolu nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu świętowano piątą rocznicę nadania imienia placówce. Z okazji 5. urodzin Misia Uszatka dzieci z kilku grup przygotowały wspaniałe przedstawienie teatralne, które bardzo się spodobało publiczności. Przedszkolaki odwiedził wyjątkowy gość – iluzjonista zaprezentował dzieciom porywający pokaz. Ochotnicy, którym nie brakowało odwagi, pomagali iluzjoniście. Wszystkie przedszkolaki otrzymały również słodki upominek z okazji urodzin Misia Uszatka.


 

Piąta rocznica nadania imienia Misia Uszatka był obchodzona w Przedszkolu nr 2 w Zawierciu w piątek, 22 listopada. Najpierw powitano gości i odśpiewano hymn przedszkola. Dzieci z grupy III, IV i V przygotowały dla solenizanta przedstawienie teatralne pt. „Miś Uszatek wśród przyjaciół”. Udany występ i talent małych aktorów zostały nagrodzone gromkimi brawami.


 

Z okazji urodzin Misia Uszatka dzieci odwiedził wyjątkowy gość – iluzjonista Paweł Kwiecień. Zabrał on najmłodszych do świata magii i czarów. Przedszkolaki aktywnie brały udział w pokazie. Ochotnicy, którzy wykazali się odwagą i śmiałością, pomagali iluzjoniście i same czarowały. Dzieci były bardzo zadowolone, przypadły im do gustu prezentowane przez Pawła Kwietnia sztuczki. Spotkanie z wyjątkowym gościem pełne było radości i humoru.


 

Na koniec urodzin Misia Uszatka każdy przedszkolak otrzymał słoiczek miodu. Przedszkolną uroczystość przygotowały nauczycielki Ilona Mach i Beata Grajdek. (es)Galeria zdjęć

Komentarze