Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

ŚMIERTELNY WYPADEK NIEOPODAL DRUŻYKOWEJ

Tomasz Urbański | 2018-01-27 12:20

(Drużykowa) Wczesnym popołudniem w poniedziałek 15 stycznia na drodze wojewódzkiej nr 795 doszło do tragicznego wypadku. W zderzeniu osobowej Hondy Civic z ciężarowym Manem śmierć poniósł 75-letni kierowca Hondy. Utrudnienia na tym odcinku drogi trwały kilka godzin. Śledczy ustalają jakie były dokładne okoliczności poniedziałkowego zdarzenia.

 

W ubiegły poniedziałek, 15 stycznia około godziny 13.30 na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej 795 z drogą prowadzącą do Drużykowej (gmina Szczekociny) miało miejsce zderzenie samochodu osobowego i ciężarówki. Jak przekazują zawierciańscy policjanci, z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierowca Hondy Civic zderzył się z ciężarówką wyjeżdżając z drogi podporządkowanej.

 

- Niestety, 75-letniego mieszkańca powiatu myszkowskiego nie udało się uratować. Policjanci zabezpieczyli do dalszych badań uszkodzone samochody. Utrudnienia na drodze wojewódzkiej trwały kilka godzin. Wprowadzono tam ruch wahadłowy – relacjonują funkcjonariusze z KPP w Zawierciu. Wiadomo, że kierowca ciężarowego Mana był trzeźwy. Ustaleniem szczegółowych okoliczności tragicznego zdarzenia zajmą się teraz śledczy. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze