Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

RUSZA REMONT OLSZOWEJ

Tomek | 2017-08-24 12:20

(Żarki) Lada dzień rozpocznie się remont ulicy Olszowej w Żarkach. We wtorek 8 sierpnia burmistrz Klemens Podlejski podpisał umowę z wykonawcą inwestycji P.R.D.M. Myszków sp. z o.o. Prace potrwają do 29 września br.

 

W wyniku przetargu nieograniczonego, który odbył się w dniu 19 lipca wybrano ofertę firmy: P.R.D.M. Myszków Sp. z o.o., z Żarek. Firma zaoferowała, że wykona remont za 235.656,13 zł.  Umowę w imieniu Gminy Żarki podpisał burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski, a ze strony wykonawcy dyrektor Stefan Cieślewicz.Ulica Olszowa w ramach remontu zyska kostkę brukową. Droga zostanie przebudowana na długości 261 metrów. Wcześniej jednak zostaną wykonane: roboty pomiarowe, rozbiórka istniejącego przepustu, nawierzchni i krawężników, wykonanie podbudowy, krawężników oraz nawierzchni jezdni i zjazdów z kostki betonowej. - Prace obejmują również remont przepustu i odwodnienia w ciągu ul. Olszowej Inwestycja jest w całości finansowana ze środków budżetu Miasta i Gminy Żarki – mówi burmistrz Klemens Podlejski.

 

Urzędnicy proszą mieszkańców dzielnicy Olesiów o wyrozumiałość, bo prowadzone prace na pewno będą powodować hałas oraz utrudnienia dla kierowców. (ek)Galeria zdjęć

Komentarze