Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

ROZMAWIALI O BEZPIECZEŃSTWIE I ODTWORZENIU POSTERUNKU

Tomasz | 2019-12-03 08:20

(Kroczyce) W poniedziałek odbyła się debata z mieszkańcami Kroczyc pn. „Porozmawiajmy o bezpieczeństwie-możesz mieć na nie wpływ. Bezpieczeństwo mieszkańców gminy Kroczyce przed odtworzeniem lokalnego posterunku Policji”. W spotkaniu uczestniczył m.in. Komendant Powiatowy Policji w Zawierciu insp. Jacek Kurdybelski oraz jego zastępca mł. insp. Arkadiusz Miśta. Mieszkańcy rozmawiali z mundurowymi o tym, czego oczekują w zakresie poprawy bezpieczeństwa. Głównym celem poniedziałkowej debaty było określenie potrzeb związanych z planowanym odtworzeniem Posterunku Policji w Kroczycach.


 

Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 25 listopada, a jego gospodarzem był wójt Kroczyc Stefan Pantak. Wszystkich przybyłych na debatę powitał Komendant Jacek Kurdybelski. Sylwetki dzielnicowych przybliżył mieszkańcom podinsp. Krzysztof Biernacki, Komendant Komisariatu Policji w Szczekocinach. Omówił również etapy odbudowy i założenia działalności lokalnego posterunku. O stanie bezpieczeństwa w Kroczycach mówił dzielnicowy asp. Zbigniew Przybylik. Mówiono również o policyjnych aplikacjach, z których mogą korzystać mieszkańcy oraz o profilaktyce.


 

- Debatę zakończyła dyskusja, w czasie której uczestnicy zadawali komendantom pytania i wskazywali nurtujące ich problemy. Najwięcej pytań dotyczyło odtwarzanego posterunku – przekazuje Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu. (es) Foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze