Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

RODZINNY FESTYN W SP6

Tomasz Urbański | 2019-06-04 12:20

(Myszków) Na placu przed remizą OSP w Myszkowie Nowej Wsi odbył się zorganizowany przez społeczność Szkoły Podstawowej nr 6 w Myszkowie, Rodzinny Festyn. Niezwykle interesująca oferta artystyczna oraz liczne atrakcje przyciągnęły do wspólnej zabawy całe rodziny.


 

W słoneczne, sobotnie popołudnie na placu przed remizą OSP w Myszkowie Nowej Wsi odbył się Festyn Rodzinny zorganizowany przez społeczność szkolną. Bogata oferta programu artystycznego i liczne atrakcje przyciągnęła tłumy mieszkańców. W przygotowaniu festynu jak zwykle włączyli się rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy szkoły. Dzieci mogły korzystać z zamków dmuchanych, warsztatów origami, zabaw z animatorem. Nie brakowało stoisk przygotowanych przez rodziców - grill, pieczonki, żurek, frytki, popcorn i pyszne domowe ciasta. Były występy ludowego zespołu: „Nowowsianki”, grupy wokalno-tanecznej z Koziegłów, prezentacja talentów z SP6 i młodzieży z Pilicy, pokazy sztuk walki, a na zakończenie interesujące pokazy strażackie.


 

- Serdeczne podziękowania składamy wszystkim zaangażowanym w festyn rodzicom oraz sponsorom, dzięki którym udało się zorganizować tak fantastyczne wydarzenie - mówią pomysłodawcy festynu ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Myszkowie. (AB) Foto: SP nr 6 w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze