Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

ROBERT JANOWSKI ZAŚPIEWA NA POŻEGNANIE WAKACJI

(ek) | 2017-08-25 10:05

(Myszków) Począwszy od 31 sierpnia na „Dotyku Jury” zaplanowano szereg imprez. Najpierw będzie muzycznie, bowiem właśnie w czwartek 31 sierpnia mieszkańcy Myszkowa pożegnają wakacje na „Dotyku Jury”. Impreza rozpocznie się o godz. 18.00, a gwiazdą wieczoru będzie myszkowska orkiestra „Myszkowa Band”, z którą wystąpi Robert Janowski. Przy okazji koncertu zbierane będą pieniądze n a dalsze leczenie myszkowianki Urszuli Nowakowskiej, dla której wcześniej odbywały się w mieście koncerty charytatywne.

Koncert plenerowy zaplanowany na „Dotyku Jury” rozpocznie się występem zespołu Grejpfrut, a po nim zagra grupa Therivers. Tuż przed gwiazdą „Pożegnania wakacji”  zaśpiewa Michał Gasz z zespołem ShaleyesH z wokalistą Michałem Gaszem. Gwiazdą imprezy będzie orkiestra „Myszkovia Band”, która wystąpi na scenie wspólnie z Robertem Janowskim (znanym prowadzącym telewizyjnego muzycznego teleturnieju, który w 2012 roku zaśpiewał na Dniach Myszkowa). Impreza żegnająca wakacje rozpocznie się o godz. 18.00 na „Dotyku Jury” przy ulicy Dobrej na Światowicie.

- Zespoły to są to młodzieżowe grupy, stworzone na bazie Młodzieżowej Orkiestry z MDK i grającej muzykę z pogranicza rocka. Przy okazji koncertu plenerowego chcemy pokazać również naszą młodzież – mówi Małgorzata Kitala-Miroszewska, rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Myszkowie.

Natomiast 1 i 3 września na „Dotyku Jury” stanie telebim, na którym będzie można obejrzeć mecze reprezentacji Polski – eliminacje do MŚ 2018. Mecz Dania – Polska już 1 września (piątek) o godz. 20.45, kolejny 4 września (poniedziałek) również o godz. 20.45.

Natomiast w sobotę 2 września Młodzieżowa Rada Miasta oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zapraszają na rozgrywki sportowe.

W niedzielę 3 września od godz. 19.00 zaplanowano Kino Letnie.

ZBIÓRKA NA LECZENIE ULI 

Podczas wszystkich imprez fundacja „Kropla Szczęścia” prowadzić będzie zbiórkę dla Urszuli Nowakowskiej, o której wielokrotnie pisaliśmy na naszych łamach prosząc o wsparcie leczenia dla 37-letniej myszkowianki chorej na bardzo rzadki nowotwór. Pieniądze do puszek zbierać będą wolontariusze z fundacji „Kropla Szczęścia”.Cały czas można też wpłacać pieniądze przelewem do skarbonki Uli na konto Fundacji Alivia: https://skarbonka.alivia.org.pl/urszula-nowakowska  

Ewelina KurzakGaleria zdjęć

Komentarze