Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

POSZUKIWANY ZATRZYMANY PODCZAS ROBIENIA ZAKUPÓW

Tomasz Urbański | 2019-01-25 12:20

(Myszków) W czwartkowe popołudnie, 10 stycznia myszkowski dzielnicowy asp. sztab. Mariusz Michalik zatrzymał poszukiwanego 27-latka. Młody porajanin poszukiwany był na podstawie kilku nakazów zatrzymania.


 

Sytuacja, jaka miała miejsce w ubiegłym tygodniu jest kolejnym dowodem na to, że policjant pozostaje na służbie przez cały czas. Asp. sztab. Mariusz Michalik z Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie zatrzymał poszukiwanego 27-latka, gdy po służbie robił zakupy w jednym z myszkowskich sklepów. Funkcjonariusz zatrzymał mężczyznę i poinformował o całej sytuacji dyżurnego z myszkowskiej komendy. Po chwili na miejsce przybył kolejny policjant.


 

- Mundurowy dobrze znał kryminalną przeszłość 27-latka i wiedział, że mężczyzna jest poszukiwany. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach potwierdziło się, że 27-letni mieszkaniec Poraja poszukiwany jest na podstawie 4 nakazów zatrzymania. Zgodnie z poleceniem myszkowskiego sądu, zatrzymany trafił do aresztu – informuje rzecznik prasowy KPP w Myszkowie asp. sztab. Barbara Poznańska. (es)Galeria zdjęć

Komentarze