Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

OTWARCIE DRUGIEGO MARKETU LIDL W ZAWIERCIU NA POCZĄTKU PRZYSZŁEGO ROKU

Tomasz Urbański | 2017-09-26 12:20

(Zawiercie) Pewne już jest to, że w mieście powstanie kolejny market spożywczy niemieckiej sieci Lidl. Będzie to drugi sklep tej spółki w Zawierciu, a jego otwarcie nastąpi prawdopodobnie na początku 2018 roku. Póki co przedstawiciele Lidl Polska nie zdradzają dalszych szczegółów dotyczących inwestycji.

 

O tym, że w mieście pojawi się kolejny market pisaliśmy już na początku marca br. Wówczas spółka potwierdziła te pogłoski, nie dodając jednak żadnych szczegółów. Obecnie wiadomo już trochę więcej na temat zawierciańskiej inwestycji.

 

- Mając na uwadze komfort dokonywania zakupów przez naszych klientów oraz potrzebę jeszcze większej dostępności sklepów Lidl w województwie śląskim, podjęliśmy decyzję o otwarciu kolejnego sklepu w Zawierciu, który będzie się znajdował przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej – przekazała nam Aleksandra Robaszkiewicz, PR Manager z Lidl Polska.

 

Prace budowlane rozpoczęły się w sierpniu br., z kolei otwarcie sklepu nastąpi najprawdopodobniej w pierwszym kwartale 2018 roku. Póki co spółka nie odpowiedziała na pytanie ile osób będzie mogło znaleźć zatrudnienie w nowym markecie Lidl, informując, że „na tym etapie jest zbyt wcześnie, aby mówić o szczegółach”. (es)Galeria zdjęć

Komentarze