Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

„OLALI” ZNAK STOP

Tomek | 2017-07-29 12:20

(gm. Koziegłowy) 4 osoby zostały ranne w wypadkach, które miały miejsce w Lgocie Nadwarciu 14 lipca, a w Koziegłowach 17 lipca. W obu przypadkach kierowcy nie zatrzymali się przed znakiem STOP!

 

- Tydzień temu, tj. 14 lipca na skrzyżowaniu ulicy Nadrzecznej z drogą nr 789 w Lgocie Nadwarcie. 50-letnia kierująca peugeotem w wyniku nieprawidłowo wykonanego manewru włączenia się do ruchu, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującej pojazdem marki Skoda, którym podróżowała 65-latka i dzieci w wieku 5,8 i 9 lat. Kierująca skodą 65-latka z obrażeniami ciała trafiła do szpitala – relacjonuje st. asp. Barbara Poznańska, oficer prasowy KPP w Myszkowie.

 

Natomiast w poniedziałek 17 lipca około godziny 15.15 dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że na skrzyżowaniu ulic Woźnickiej i Warszawskiej w Koziegłowach doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Policjanci z ruchu drogowego, którzy przybyli na miejsce wstępnie ustalili, że 21-letni kierowca Renault Clio, nie zastosował się do znaku STOP i nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu ulicą Woźnicką kierowcy BMW. Na skutek tego manewru obaj kierowcy i 19-letnia pasażerka Renault z obrażeniami ciała zostali przetransportowani do szpitala.

 

Postępowanie w obu sprawach prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Myszkowie. (ek)Galeria zdjęć

Komentarze


REKLAMA