Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

NIKOMU NIC SIĘ NIE STAŁO, ALE PIWA SZKODA!

Tomek | 2017-05-22 12:20

(Poręba) 8 maja około 22.20 na drodze krajowej nr 78 w Porębie doszło do kolizji z udziałem dwóch ciężarówek. Jak wstępnie ustalili mundurowi, prawdopodobnie kierowca Mana nie dostosował prędkości do warunków na drodze, dlatego na łuku stracił panowanie nad pojazdem i ciągniętą z tyłu przyczepą.

 

- Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie doznał obrażeń. Utrudnienia na drodze krajowej nr 78 trwały kilka godzin – przekazał Andrzej Świeboda z KPP w Zawierciu.

 

Z ustaleń policjantów wynika, że kierowca ciężarowego Mana nie dostosował prędkości do warunków drogowych.

 

- Na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i ciągniętą z tyły przyczepą. Zarzucona na przeciwległy pas jezdni przyczepa uderzyła w ciężarowe Volvo. Następnie kierujący Manem zjechał na pobocze i złamał dwa słupy energetyczne. Przyczepa przewróciła się na jezdnię rozsypując na drodze skrzynki piwa. Obaj kierowcy nie doznali obrażeń ciała. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że byli trzeźwi – napisali na stronie KPP w Zawierciu funkcjonariusze.

 

Utrudnienia związane z kolizją trwały ponad 6 godzin, a w tym czasie kierowcy musieli skorzystać z wyznaczonego objazdu. (mpp)Galeria zdjęć

Komentarze


REKLAMA