Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

NIE POGRYWAJ SOBIE Z NAMI ZŁODZIEJU!

Tomasz Urbański | 2018-05-11 12:20

(Zawiercie) Zawierciańscy policjanci proszą o pomoc w identyfikacji mężczyzny podejrzanego o kradzieże sklepowe. Sprawcę zarejestrowały kamery zamontowane w sklepie. Łupem złodzieja padały gry do konsoli PS4.

 

Do zdarzenia doszło 9 marca w sklepie przy ul. Leśnej oraz w sklepie przy ul. Obrońców Poczty Gdańskiej w Zawierciu. - W obu przypadkach łupem złodzieja były gry do konsoli PS4. Całe zdarzenie zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu – napisali mundurowi na stronie KPP w Zawierciu.

 

Funkcjonariusze opublikowali także film i zdjęcia z wizerunkiem sprawcy przestępstwa. Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę lub ma jakiekolwiek informacje mogące pomóc w jego identyfikacji, proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami prowadzącymi sprawę (tel. 32 67 38 255 lub 32 67 38 280). Informacje można także przekazać w formie elektronicznej na adres e-mail: kryminalny@zawiercie.ka.policja.gov.pl. Do dyspozycji jest również formularz „Powiadom nas” zamieszczony na stronie internetowej zawiercie.slaska.policja.gov.pl. (mpp), foto: KPP ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze