Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

MIEJSKIE MIKOŁAJKI W ZAWIERCIU

Tomasz Urbański | 2018-12-31 12:20

(Zawiercie) Na początku grudnia w hali przy ul. Blanowskiej odbyły się I Miejskie Mikołajki. Wydarzenie, które cieszyło się dużym zainteresowaniem najmłodszych zawiercian, obfitowało w moc różnorodnych atrakcji. Przedstawienie teatralne, zumba, konkursy z nagrodami i warsztaty rękodzielnicze – na takie rozrywki mogły liczyć dzieciaki z Zawiercia i okolic.


 

Miejskie Mikołajki odbyły się w sobotę 8 grudnia. Hala sportowa przy Blanowskiej zamieniła się tego dnia w iście świąteczne miejsce – renifery, choinka, śnieżynki i piękne światła sprawiły, że uczestnicy Mikołajek poczuli nadchodzące święta.


 

Gwoździem programu był oczywiście święty Mikołaj, na którego z niecierpliwością czekały wszystkie dzieci. Najmłodsi obejrzeli spektakl pt. „Święty Mikołaj i fabryka zabawek”, a z instruktorkami Anną Łągiewką i Anetą Ciszewską bawili się podczas energetycznej zumby i świątecznych animacji.


 

Zorganizowane zostały również warsztaty rękodzielnicze, podczas których dzieci uczyły się lepienia z gliny i wyplatania wiklinowych figurek. Ponadto najmłodsi wykonywali ozdoby i kartki bożonarodzeniowe. Nie zabrakło również konkursów z nagrodami i słodkich upominków. (es) Foto: MOK ZawiercieGaleria zdjęć

Komentarze