Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

MAGIA BOŻEGO NARODZENIA…

Tomasz Urbański | 2018-01-10 12:20

(Zawiercie) 15 grudnia w grupie Leśne Duszki z Przedszkola nr 2 im. Misia Uszatka w Zawierciu odbyło się wigilijne, nastrojowe spotkanie, któremu towarzyszyła niezwykle rodzinna i przyjazna atmosfera. Dzieci na tę uroczystość zaprosiły swoich najbliższych. Nie mogło zabraknąć wspólnego ubierania choinki i życzeń świątecznych, a te wszystkim złożyła także dyrektor placówki Danuta Cuber.

 

Leśne Duszki wystawiły przedstawienie pantomimę „Przygotowania świąt Bożego Narodzenia”. Dzieci wykazały się niesłychanymi umiejętnościami aktorskimi. W drugiej części na scenie w pięknym stylu zaprezentowała się rodzina Zuzi Trepki (sama dziewczynka pięknie zagrała na keyboardzie). Nie zabrakło występu Koła Teatralnego Przyjaciele Misia Uszatka. Grą na flecie zachwycała absolwentka przedszkola Michalina Marcisz. Publiczność mogła wysłuchać Olafa Pietrakowskiego grającego cudownie kolędy na keyboardzie (razem z chłopcem wystąpiła jego mama). Wszystkim spodobał się również cudowny występ najbliższych Tosi Wysockiej, której tata zagrał na gitarze, a reszta rodziny zaśpiewała. Wigilię uświetniła również kolęda w wykonaniu babci Olafa Pietrakowskiego. Na zakończenie publiczność oczarowana została fantastycznym występem kolejnych artystów (Kuba Ceret zaśpiewał ze swoją mamą, a jego tata zagrał na flecie).

 

To jeszcze nie koniec atrakcji, przedszkolaki przygotowały kolędę dla swoich najbliższych „Życzenia”. Po występach nadszedł czas na upominki dla gości, a były to świąteczne piernikowe choinki upieczone własnoręcznie przez najmłodszych. Po tym miłym akcencie nadszedł czas na poczęstunek. Uroczystość w tej grupie została wspaniale przygotowana przez nauczycielkę Ilonę Mach. (mpp)Galeria zdjęć

Komentarze