Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

DZIEŃ KOBIET W BIBLIOTECE

Tomasz Urbański | 2019-04-08 12:20

(Myszków) W czwartek 7 marca 2019r. o godzinie 17:00 na Stacji Czytelnia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Myszkowie spotkało się ponad 40 osób, by przy kawie i pysznym ciastku wspólnie świętować Dzień Kobiet. Tematami przewodnimi spotkania było zdrowe odżywianie oraz nordic walking.


 

Edyta Bulska z Centrum Dietetycznego NATURHOUSE wygłosiła prelekcję na temat zasad zdrowego odżywiania. Słuchacze mogli dowiedzieć się o tym, jak często i jakie posiłki należy spożywać w ciągu dnia, które produkty mają większą kaloryczność, jak przyrządzać posiłki by nie pozbywać się cennych witamin oraz wiele innych, przydatnych ciekawostek dotyczących odżywiania. Dopełnieniem wystąpienia dietetyk była wyjątkowo interesująca prezentacja multimedialna. Jako drugi wystąpił Grzegorz Błaszczyk ze Stowarzyszenia „Kijomaniacy”, który przybliżył uczestnikom korzyści płynące z uprawiania nordic walking. Dodatkowo, zaprezentował poprawną technikę chodzenia z kijkami oraz wskazał najczęstsze błędy popełniane podczas uprawiania tego sportu.


 

Każda uczestnicząca w spotkaniu kobieta, niczym za czasów PRL-u, otrzymała upominek w postaci kwiatka oraz rajstop. Co więcej, panie mogły wziąć również udział w losowaniu nagród, które sponsorowali: Centrum Dietetyczne NATURHOUSE w Myszkowie, Stowarzyszenie „Kijomaniacy”, Pizzeria Capri, Restauracja La Stazione, Salon fryzjersko-kosmetyczny Anielica, Salon fryzjerski Prestige Bernadetta Mróz, Euphoria Salon Masażu oraz Studio Figura Myszków. Spotkanie trwało do 19:45 i przyniosło uczestnikom nie tylko sporo radości i uśmiechu, ale także wiele przydatnych informacji dotyczących zdrowego odżywiania i korzyści płynących z aktywnego spędzania wolnego czasu. (AB). Foto: MiPBP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze