Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

CZOŁOWE ZDERZENIE ROWERU I OSOBÓWKI NA DK 78

Tomasz | 2019-08-23 08:20

(Poręba) Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał starszego mężczyznę do szpitala, po tym jak doszło do czołowego zderzenia rowerzysty i samochodu osobowego. Do tego zdarzenia doszło wczesnym popołudniem w środę, 7 lipca na DK 78 w Porębie.


 

Krótko przed godziną 15.00 na ul. Armii Krajowej w Porębie doszło do czołowego zderzenie osobowej toyoty i roweru o napędzie elektrycznym. 34-letni kierowca samochodu jechał w kierunku Zawiercia, a 72-letni rowerzysta zmierzał w przeciwnym kierunku. - W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznał 72-letni kierowca jednośladu, który został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Przeprowadzone przez policjantów badanie wykazało, że kierujący osobówką był trzeźwy – informuje Komenda Powiatowa Policji w Zawierciu.


 

Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności tego zdarzenia. Ponadto proszą wszystkich kierowców o uwagę i ostrożną jazdę. Kierujący powinni zwracać szczególną uwagę na niechronionych uczestników ruchu – pieszych i rowerzystów. (es) Foto: KPP w ZawierciuGaleria zdjęć

Komentarze