Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

Czekolada dla Pań!

Tomasz Urbański | 2018-03-22 12:20

(Myszków) Społecznik Sławomir Kaczyński z Myszkowa z okazji Dnia Kobiet rozdawał na ulicach Myszkowa kobietom czekolady i składał życzenia z okazji ich święta. Jak sam twierdzi, rozdał ponad 800 czekolad.

 

Kaczyński: - Chodziłem po mieście, składałem życzenia, byłem w starostwie, sanepidzie, urzędzie miasta. W tym ostatnim prawie minąłem się z rozdającym kwiaty kobietom burmistrzem Włodzimierzem Żakiem. Potem ktoś szepnął, że „dwóch burmistrzów biega z prezentami”. To nawet zabawnie zabrzmiało. Nie ukrywam przecież, że zamierzam jak 3 lata temu, kandydować na stanowisko Burmistrza Miasta Myszkowa.

 

Do wyborów samorządowych coraz bliżej. Z „pewnych” kandydatów na burmistrza Myszkowa słychać na razie o Włodzimierzu Żaku, który chce rządzić trzecią kadencję, o Sławomirze Kaczyńskim, który liczy na poparcie organizacji i stowarzyszeń oraz Adamie Zaczkowskim, radnym miejskim, który z Komitetu Lewica Razem wszedł 3 lata temu do II tury, pokonując m. in. kandydatkę PiS-u Urszulę Bauer. Nie wiadomo kogo wystawi w Myszkowie partia rządząca. Urszula Bauer, pytana przez nas przy okazji procesu karnego (chce naczelnego Gazety Myszkowskiej jako Śląski Kurator Oświaty wsadzić do więzienia) czy będzie kandydować na burmistrza Myszkowa, odmówiła komentarza. Aż strach pomyśleć, co się będzie działo w Myszkowie, gdy ewentualna burmistrz z PiS-u będzie pozywać obywateli za każdą niepochlebną jej opinię…

 

Na zdjęciu: Sławomir Kaczyński wręcza upominek sprzedawczyni ze sklepu przy ul. Millenium.

 

Jarosław Mazanek

 Galeria zdjęć

Komentarze