Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

BRODATE MIEJSCE W MYSZKOWIE

Tomasz Urbański | 2019-02-21 12:20

(Myszków) W ostatnich latach mężczyźni, szukając swojego indywidualnego stylu, coraz większą wagę przywiązują nie tylko do ubioru, ale zwracają także uwagę na fryzurę czy zarost. Coraz więcej mężczyzn decyduje się również na zapuszczenie brody. I już od pierwszego marca, kroki wszystkich panów zainteresowanych skorzystaniem z usług profesjonalnego barbera powinny skierować się w kierunku ul. Władysława Sikorskiego 43 w Myszkowie, gdzie powstaje nowe, klimatyczne miejsce dla mężczyzn.


 

Pomysł, by stworzyć przestrzeń przeznaczoną przede wszystkim dla mężczyzn, gdzie oferowane będą usługi związane ze strzyżeniem i pielęgnacją, nie jest nowy. Można nawet powiedzieć, iż barber shop to taki współczesny golibroda, który najzwyczajniej dostosował się do panujących realiów. Czym różni się zatem od zwykłego, męskiego fryzjera? To miejsce skrojone na męski gust i potrzeby. Miejsce, w którym można zadbać o męskie twarze, swoją fryzurę, brodę i zarost.


 

Profesjonalny, stylowy salon strzyżenia i stylizacji męskiego zarostu i fryzur prowadzony jest przez młodego, zaledwie 21-letniego właściciela Patryka Witkowskiego, który już od kilku lat realizuje się jako fryzjer. Śmiało można powiedzieć, iż Patryk swoje zajęcie traktuje jako pasję, a biorąc udział w licznych szkoleniach barberskich stale udoskonala własną technikę strzyżenia. Nie bez znaczenia jest również śledzenie i inspiracja najbardziej popularnymi trendami, co sprawia, że myszkowski barber shop powinien sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających mężczyzn, oferując wysoką jakość usług, precyzję cięcia oraz niezwykłą atmosferę. (AB)Galeria zdjęć

Komentarze