Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

BIAŁY PROSZEK W LATEKSOWEJ RĘKAWICZCE

Tomasz | 2019-08-16 12:20

(Żarki) Mundurowi z myszkowskiej komendy zajmujący się zwalczaniem przestępczości wśród nieletnich, zatrzymali podejrzanego o posiadanie narkotyków 26-latka. Młody mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej, podczas której zachowywał się wyjątkowo nerwowo. Jak się okazało, miał ku temu powody. Policjanci znaleźli przy nim zawinięty w lateksową rękawiczkę, biały proszek. Po analizie okazało się, że to amfetamina w ilości pozwalającej na przygotowanie prawie 80 dilerskich działek narkotyku. Sosnowiczaninowi, który przyznał się do winy, grożą teraz nawet 3 lata więzienia.


 

W czwartek, około godziny 13:00 na ulicy Ogrodowej w Żarkach, patrol mundurowych z zespołu ds. nieletnich z Myszkowa postanowił skontrolować pojazd marki Renault Clio. Podróżowało w nim 4 mężczyzn i kobieta, którzy chcieli dotrzeć na koncert do Płocka. W trakcie kontroli, jeden z mężczyzn zachowywał się wyjątkowo podejrzanie. 26-letni sosnowiczanin był wyjątkowo nerwowy, nie potrafił również zapanować nad swoimi emocjami. Czy powodów takiego zachowania można doszukiwać się w nadmiernej ekscytacji koncertem? Nic podobnego. Kierowca pojazdu po prostu posiadał przy sobie biały proszek zawinięty w lateksową rękawiczkę jednorazowego użytku.


 

- Badanie narkotesterem wykazało, że jest to amfetamina, z której można przygotować prawie 80 dilerskich działek narkotyku. 26-latek został zatrzymany za posiadanie niedozwolonej substancji. Wczoraj mężczyzna usłyszał zarzut posiadania zabronionej substancji, do którego się przyznał. Grozi mu do 3 lat więzienia – informuje asp. sztab. Barbara Poznańska Oficer Prasowy KPP w Myszkowie. (AB) Foto: KPP w MyszkowieGaleria zdjęć

Komentarze