Gazetamyszkowska.pl

REKLAMA

BARWY KAMPANII

MyszPress | 2010-11-05 11:08

 

(Myszków) Kampania wyborcza do samorządów przybiera na sile. Choć zwolennicy i przeciwnicy poszczególnych kandydatów na razie starają się trzymać nerwy na wodzy, ataki na plakaty czy reklamy wyborcze „konkurencji” nie należą do rzadkich. Wulgarne dopiski zauważyć dało się np. na bilbordach Wojciecha Łubianki. Sławomira Janasa „ktoś” z kolei pozbawił twarzy wycinając ją z baneru wiszącego na Mijaczowie. Tym razem dostało się Eugeniuszowi Bugajowi.

 

Kandydat „Forum Mieszkańców” umieścił niedawno swe podobizny na wielu słupach energetycznych w centrum Myszkowa. Jeden z nich został w niecodzienny sposób „ozdobiony”, co uwiecznił nasz czytelnik. – Na tego kandydata, jak widać, stawiają kobiety, szczególnie młode – komentuje pan Andrzej nadesłane przez siebie zdjęcie.

 

My takiej formy „dyskusji politycznej” absolutnie nie pochwalamy, a dowcipnisiom przypominamy, że wszystkie plakaty wyborcze podlegają ochronie prawnej. Osobom, które zostaną przyłapane na ich niszczeniu grozi wysoka grzywna Chętnie opublikujemy zdjęcia wandali. Może ich też ktoś namierzy? (rb)

 Galeria zdjęć

Komentarze